Szukamy nowej Królowej Róż!
👑 Przejmij koronę!
Jeśli wciąż słyszysz od bliskich, że do twarzy będzie Ci w koronie…
Jeśli czujesz, że pałacowe wnętrza to Twoje naturalne środowisko…
Jeśli masz królewski gest, charyzmę i promienny uśmiech…
Nie czekaj! Zgłoś się!

Zasiądź na tronie jako XIV i zostań Słońcem 49. Święta Róży.

Musisz spełnić tylko dwa warunki:
– urodziłaś się w Kutnie albo tutaj mieszkasz lub uczysz się
– najpóźniej w dniu castingu masz już ukończone 18 lat

Reszta to już prościzna:
1. Czytelnie wypełniasz KARTĘ ZGŁOSZENIA (pdf), tutaj KARTA (docx).
2. Dołączasz do niej dwa zdjęcia – portretowe prezentujące Twe królewskie oblicze i całej sylwetki jej królewskiej mości
3. Nagrywasz i wysyłasz nam nagranie wideo, które ma:
a) trwać od 1 do 3 minut;
b) zawierać autoprezentację odpowiadającą na poszczególne punkty:
– imię i nazwisko, wiek,
– wykształcenie i zainteresowania
– odpowiedź na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty powinnaś zostać Królową Róż?

Zgłoszenia przyjmowane będą TYLKO drogą mailową do 19 kwietnia 2023 r. na adres: olgastanislawska@kdk.net.pl

Koniecznie przeczytaj REGULAMIN CASTINGU NA KRÓLOWĄ RÓŻ 2023

Organizator zastrzega sobie możliwość wydłużenia terminu nadsyłania zgłoszeń.

Zapisz w kalendarzu! Jeśli Twoje zgłoszenie będzie kompletne, z radością zaprosimy Cię na Casting stacjonarny. Odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Teatru Muzyki i Tańca (Kutno, ul. Teatralna 1) 22 kwietnia 2023 r. Planowo rozpocznie się o godzinie 10:00. Powinnaś przyjść wcześniej, pomiędzy 9:30 – 9:50, wtedy będziesz mogła spokojnie podpisać listę i potwierdzić swoje dane.

Wcześniej poczytaj o Święcie Róży i przygotuj przemowę na jego otwarcie. Nie przejmuj się, nie musi być długa. Im bardziej Twoja, tym lepsza. A i jak nie wiesz od czego zacząć, to podpowiadamy, że ,,dzień dobry’’ zazwyczaj działa (,,Witam’’ i ,,Szanowni Państwo’’ też dają radę). Podpowiadamy – poszukaj zdjęć i nagrań z rożanymi Poprzedniczkami, będą źródłem inspiracji; znajomość pocztu Królowych mile widziana. 😉

👑 Jak będzie wyglądał Casting?
Najpierw zaprosimy wszystkie Kandydatki na salę, przedstawimy Jury i powiemy co i jak dalej. Potem będziemy rozpocznie się I ETAP STACJONARNY, który będzie się składał z następujących części: wykonania zdjęć, krótkiej autoprezentacji, rozmowy z Kandydatką, prezentacji krótkiej wypowiedzi – przemowy otwierającej Święto Róży (max. 3 minuty).
Na koniec Jury wybierze Kandydatki, które przejdą do II ETAPU. Pamiętaj, Jury to profesjonaliści, a przy okazji mili ludzie i nie gryzą (no chyba, że zostaną sprowokowani)!

👑 Jak będzie wyglądać II ETAP?
II etap Castingu będzie składał się z następujących części: rozmowy, zadania aktorskiego, krótkiej improwizowanej wypowiedzi na zadany temat. Możliwe, że jeszcze raz zrobimy Ci kilka zdjęć.

👑 Kiedy poznam wyniki Castingu?
Jury po obradach zaprosi wszystkie Kandydatki i przedstawi im swój werdykt. Uwaga! Po Castingu nowa Królowa ma swoją pierwszą sesję zdjęciową.

To by było na tyle. Jeśli nadal masz wątpliwości to bez chwili wahania jeszcze raz przeczytaj regulamin. Coś wciąż jest niejasne? Wyślij maila do Koordynatorki. Nawet przyszła Królowa może czegoś nie wiedzieć.